• Uzun abiye modelleri 2013

  by  • 21 Haziran 2013 • Uzun Abiye • 0 Yorum

  Uzun abiye modelleri için yapılan seçimler, çoğu zaman yanlış olabiliyor. Yaz sezonunda uzun abiye tasarımını seçmeyenler, renk konusunda uyumsuz renkleri seçenler yada fiyat olarak çok yüksek miktardaki modelleri moda sanan bayanlar örnek verilebilir. Uzun abiye elbise koleksiyonlarını bu yanlışları düzeltmek için sizlere detayları olarak anlatmak istiyoruz. Her sezon ilgiyle karşılanan uzun abiye modelleri 2013 tasarımlarını tek bir platformda toplayıp, seçimi kolaylaştıracak tasarımlar üzerine fikirler vermek istiyoruz.

  İlk önce şu fikri kesinlikle unutmak gerekir. Uzun abiyeler sadece kış mevsimine özel tasarımlar değildir. Yaz sezonunda da uzun abiye modelleri tercih edilebilir. 2013 abiye modelleri arasında büyük yeri olan bu tasarımları, her marka kendi modasına göre süslüyor. Bu tasarımlar arasından seçim yapmaya karar verdiyseniz, en öncesinde seçimi yapacağınız koleksiyonları tek tek incelemelisiniz. Her markanın 2013 uzun abiyeleri arasından seçim yapacakmış gibi modelleri inceleyin. Bu ünlü bir markanın tasarımı da olabilir, mahalle arasında kurulmuş bir moda evinin tasarımı da olabilir. Marka ayırmaksızın uzun abiye elbise modelleri için seçimler yapın. Seçim yapmanın, kararsızlık içerisinde olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Bu nedenle uzun abiye seçiminizi kolay hale getirmek için kategori halinde seçimler yapmanızı öneriyorum.

  Modeli almadan önce kesin kararlar vererek bu koleksiyonları incelemelisiniz. Kendinize şu soruları hatırlatın. Bu modeli nerede giyeceğim? O an nasıl görünmek istiyorum? Dolabımda hangi renk çanta ve hangi renk ayakkabılar var? Bu sorular çok önemli. 2013 Uzun abiyeler arasından ancak bu şekilde doğru bir karar verebilirsiniz. Ben bu soruları sorarak modelleri seçtim. Genel olarak uzun abiyeler özel gecelerde yada kokteyl ve düğün gibi alanlarda tercih edilir. Ben bu tür alanlarda hep dikkat çekici görünmek isterim. Uzun abiye elbiseleri arasından da iddialı olan modelleri seçerim. Renk olarak gösterişli olan pembe, mavi yada beyaz tonlarından seçimler yapar, kendi modamı bu renk tonları arasından oluştururum. Geriye sadece model seçimi kalır. Uzun elbise tasarımları arasında da model olarak çok fazla koleksiyon var. Straplez tasarımlardan, yırtmaçlı ve dekolteli tasarımlara kadar çok fazla model var. Mesela dekolteli uzun elbiseler benim bu kulvarda beğendiğim en şık tasarımlar. Dekoltesi fazla olan tasarımlar dikkat çekmeniz için size çok kolay yardım edebilir. Aynı şekilde yırtmaçlı uzun abiyeler de dikkati çekebileceğiniz tasarımlar arasındadır.

  Adil Işık, Beymen, Boyner, Pronovias, Koton, Asos markarlarının uzun abiye modelleri ve fiyatları görülmeye değer aralıklarla sunuluyor. Özellikle Adil Işık markasını her sezon beğenmişimdir. Kalite adına bayanlara hiç kuşkusuz Avrupai bir görüntü sunabiliyor. Her sezon moda olan trendleriyle bizi kendine bağlayan ender markalar arasında diyebilirim. Sadece bu markaya bağlı kalmanızı söylemiyorum. Her markanın uzun abiye elbise tasarımlarını incelemenizi öneriyorum. Bizden fikir alarak tasarımlar arasından seçimler yapabilirsiniz. 4k Moda sayfamızda abiye adına her koleksiyonu anlık paylaşımlarımızla sizlere sunuyor olacağız. Gelin hep birlikte bu tasarımlara şöyle bir göz atalım.

  Incoming search terms:

  • uzun abiye modelleri
  • uzun abiye
  • yhs-fh_lsonsw
  • uzun abiyeler
  • uzun abiye elbiseler
  • uzun abiye elbise modelleri
  • uzun abiye modelleri 2013
  • uzun abiye modelleri ve fiyatları
  • abiyeler 2013
  • abiye modelleri uzun

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın