• 2013 tunik modelleri

  by  • 01 Haziran 2013 • Tunik • 0 Yorum

  Modanın her an götürdüğü yer tunik modellerine dokunuyor. Tutarsız bir cümle olduğunun farkındayım. Aslında söylemeye çalıştığım detay her sezon modanın parmakla gösterdiği tasarımların bayan tunik modelleri olduğunu düşünüyorum. Hem modanın, hemde bayan giyimin en önemli tasarımları arasında tunik tasarımları ön planda. Bu tasarımları çekici kılan çoğu kez markaların koleksiyonları, çoğu kez de kaliteli olan modeller oluyor. Her daim çekiciliğini sürdüren bu modeller, yeni sezonda sizlere ayrıcalığı sunabilir. Şöyle bir kolları sıvayıp, marka marka 2013 tunik modelleri üzerine araştırmalarda bulundum. Hem mağaza modellerini, hemde ünlü alışveriş sitelerinde sıkça gördüğümüz ürünleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

  Yeni sezon tunik modelleri arasında öncelikli olarak seçim yapabilmeniz için kendi modanızdan kesitler hazırlamalısınız. Yani daha çok alacağınız modelin rengi ve kombin edebileceğiniz modellerle karşılaştırmalı ince eleyip sık dokumalısınız. Bayanların çok sık yaptığı hatalara düşmeyip, 2013 tunikleri için ideal olan modeli seçmeye çalışmalısınız. Bunu renk, model ve dolabınız ile iç içe uyumla yapmalısınız. Bu da ancak giydiğiniz ayakkabıdan, takı olarak seçtiğiniz modellere kadar tasarımları incelemekle olacak bir iştir. Sizde seçimini yapacağınız tunikler arasından ancak bu şekilde doğru kararı verebilirsiniz.

  Her zaman söylediğim gibi renk benim için koşulsuz ilk seçimlerdir. Bir modelin rengine bakarak kesin karar verebilirim. Hele ki yaz sezonunda en can alıcı detayın renk olduğunu düşünüyorsanız… Yazlık tunik modelleri seçimlerinde ilk önce renge bakmalı, daha sonrasında modellerle iç içe olunmalıdır. Önerebileceğim birkaç rengi de bu yazıda sizlere söylemek istiyorum. Önceliği tamamen ince olan modeller arasından yapın. İyi bir kaliteyi yakaladıktan turuncu renkli çizgili tasarımlara şöyle bir göz atın. Gömlek tunik modelleri için daha çok bu renk tonları tercih ediliyor. Bayanlar turuncu rengini her sezon tercih ettiği gibi, yeni sezonda da çok sık arıyorlar. Tavsiye olarak inceleyebileceğiniz bir rengin bu tonlar ile oluşturulan tasarımlar olduğunu görebilirsiniz. Daha çok açık renk tonları ve yaz modasının geldiğini gösteren cıvıl cıvıl renkleri tercih etmelisiniz. Alacağınız tunik modeli ile de giyeceğiniz ayakkabıyı uyumlu hale getirerek, hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

  Doğru alışverişin arkasında her zaman için uygun fiyat aralıklarının olduğu modeller vardır. Bence en uygun fiyatla alınan orta düzeyli bir model, yüksek fiyatla alınan şık bir modele bedeldir. 2013 bayan tunik modelleri için de aynı şeyi söyleyebilirim. Her zaman için doğru olan tasarımları seçebilmek için, uygun olan fiyatları aramanın en doğrusu olduğunu düşünüyorum. Bunu da gerek online alışveriş sitelerinde, gerekse kampanyalı mağazalarda yapabilirsiniz. Adil Işık, Zara, Mango, Collezione, Defacto, Lc Waikiki markalarının tuniklerini inceleyerek yapabilirsiniz. Bu tür markalar incelenmeye başlanması gereken önemli markalar arasındadır. Her model seçiminde bu markaların tasarımlarını inceleyerek uygun tunik fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Tabi 4kmoda.com sayfamızda sadece tunik tasarımı olarak da değil, tüm modelleri görselleriyle beraber inceleyebilir, kendi modanızı ön planda çıkarabilirsiniz. İyi bir moda evinden daha iyi tavsiyeleri sunan 4k Moda sayfamızda en şık tunik modelleri ve tasarımlarını anlık paylaşımlarla gerçekleştireceğiz. Modanın kalbini 4k Moda’dan takip edebilirsiniz.

  Incoming search terms:

  • tunik modelleri
  • gömlek modelleri 2013
  • tunik modelleri 2013
  • 2013 tünik modelleri
  • bayan tunik modelleri
  • yazlık tunikler
  • tunik modelleri yazlık 2013
  • yazlık tunik modelleri
  • tunikler 2013
  • şık tunikler

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın