• Sokak kıyafet modası modelleri

  by  • 02 Haziran 2014 • Elbise, Giyim, Moda • 1 Comment

       Bayanlar şıklık sadece gideceğimiz davet yada toplantılar değil her ortam ve tekde olsa gideceğimiz yerler içinde önemlidir şıklık.Bende sizler için herzaman sokağa çıktığımız için yani pazara manava,bakkala gideceğimiz yada sahile ,çay pahçesine gideceğimiz yerler için sokak modasını araştırdım ve mükemmele ulaşacağiniz modeller buldum.

  Bayanlar günün nerdese yarısını dışarda alışveriş yaparak geçirir ve evin ihtiyaçlarını karşılarlar bu yüzden devamlı dışarda oluşaları bir de yaz sıcaklığı eklenirse devamlı terlerler.Terledikleri iğçinde devamlı üstlerini değiştirmek ister yada rahat sokak elbisesi giyerlerler.birazdan siziznle paylaşacağim modellerde istekleriniz için ideal modellerdedir.

  Bayanlar kıyafete sokak modasını değiştirebilirsiniz işte birazdan göreceğiniz modelleri incelemenizi tavsiye ederim böylelikle sokakta modayı siz yakalarsınız.Her mevsim sizin için ayrı bir arştırmadır bence kıyafet konusun işte arayışlarınızı en aza indirmek ve şılığınıza şıklık katmak için yaptığım araşrırmaları sitede inceleyebilirsiniz. İnanınki çok yardımcı olacaktır.

  Sokak modası bayanların gideceği yerlere göre kıyafet giyinirler bu yüzden markete gidiyorsanız Örneğin rahat bir eşortman üstüne tişört yada ince bir atlet kombin edebilirsiniz.Yada çay bahçesine gidecekseniz kısa elbise altına topuklu ayakkabı ile sade bir görüntü sağlayarak o günün modasını yakalayabilirsiniz.

  İşte size bahsettiğim modanın size ait olduğu bir kaç foto ile sokak modası modelleri;

   

  Hakkında

  One Response to Sokak kıyafet modası modelleri

  Nonu
  1. Pingback: Sokak kıyafet modası modelleri | 4k Moda | 4kmoda

  Bir Cevap Yazın