• Kahkül saç modelleri 2013

  by  • 26 Haziran 2013 • Kahkül Saç • 0 Yorum

  Ünlülerin özel gecelerde dahi sıkça tercih ettikleri kahkül saç modelleri ilgi çekici şekillerle bayanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Biliyorsunuz ki, özel gecelerde topuz yada dalgalı uzun saçlar tercih ediliyor. Ancak çoğu ünlü 2013 kahkül saç modelleri arasından seçimler yapıyorlar. Bunu yüz şekillerine göre çok iyi yapabiliyorlar. Tabi bu ünlülerin stilist ve moda uzmanları var. Onlar en uygun 2013 saç modelleri arasından seçimleri ünlüler için yapabiliyorlar. Biz bayanların ise hem stili, hemde modası tamamen biziz. Yani kendimiz kahkül saçlar için doğru seçimi yapmalıyız. Yüz şeklimize göre doğru olan saçları ancak biz tercih edebiliriz. Herkese bu saç modelini tercih et diyemeyiz. Yüzünüze göre en doğru kahkül saç modasını seçmeye özen gösterin.

  Konu saçlar olduğu zaman sizlere tavsiyede bulunacak çok bayan olur. Tüm bayanlar tercih edilebilecek saçlar arasından en trend tasarımları söylediğini düşünür. Çoğu kez yanılan bayanları da düşünmek gerekirse tabi. Yanılgıları bir kenara bırakıp kahkül saç trendleri için seçilebilecek uzun ve kısa olan şekli düşünmelisiniz. Kimi bayan yeni sezonda uzun saçlar için kahkül modasını tercih ederken, kimi bayan da daha çok kısa saçlar için bu şekli tercih ediyorlar. Önünü fön makinesiyle düzleştirenler kesinlikle bu tarza göz atmalı. Zaten bayan kuaförlerinde kahkül saç modelini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  Dikkat etmeniz gereken önemli detayları da atlamayın derim. Mesela yüz şekline göre saç modellerini seçmelisiniz. Eğer yüzünüz kahkül saç tasarımı ile uyum sağlamıyorsa bu tasarımları seçemezsiniz. Tabi saçınızın görünümü de son derece önemli. İnceliği ve sıklığına göre de seçim yapmalısınız. Kahkül saç modelleri 2013 şekillerinde bayanlar her saç orantısı için bunu tercih edebiliyorlar. Bide bu modeller bir bayanı çok tatlı gösterebiliyor. Kahkül modelleri gün geçtikçe büyük ilgi görecek. Artık her bayan tek başına bu tasarımları düz saçlar gibi tercih ediyorlar. İddialı bir görünüm için bu modelleri tercih edebilirsiniz.

  Genel olarak size bu saç modelleri hakkında bilgi verdim. Şimdi biraz da bu modeller için tercih edilebilecek elbise modelini sizlere sunmak istiyorum. Bu saç şeklinin yanında giyilebilecek kombin elbiselerle de uyumu yakalamaya özen göstermelisiniz. 4k Moda sayfamızda Kahkül saç modelleri üzerine kombin edebileceğiniz elbiseleri de anlık paylaşımlarla sizlere sunuyor olacağız. Bizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

  Incoming search terms:

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın