• 2013 şal modelleri

  by  • 01 Temmuz 2013 • Şal • 0 Yorum

  2013 şal modelleri tasarımlarında ayrıcalıklı renkler ve yaz modasına özel trendler sizleri bekliyor. Geçtiğimiz kış sezonu için hazırlanan tasarımlar o kadar farklı görünüyordu ki, diğer sezonlarda benzerine rastlamadığımız modelleri de görmedik değil. Şimdi de yaz modası için hazırlanan şal modelleri görülmeye değer görünüyor. Hemen her alanda ilgi çekici tasarımların ve ayrıcalıklı olan tüm modellerin, markaların kendi işlemeleriyle dikkat çektiğini görebilirsiniz. Yazlık şal modelleri arasından sizlere en trend tasarımları seçmek için mağaza mağaza dolaştık. Öncelikli olarak trendler arasından seçimler yapmaya başladık. Renk, model ve marka olarak üç kategoride incelemeler yaptık.Makalemizde sadece modelleri değil, yeni sezon şal modelleri üzerine seçimlerin nasıl yapılacağına dair fikirleri de beraberinde sunuyor olacağız.

  Seçim yapabilmek için kendi modamızı düşünerek en doğru kararı vermeli, kombin için ideal tasarımları seçmeliyiz. Geçtiğimiz paylaşımlarda bir saat modeli için kombin yapabilmenin anahtarı demiştim. Aynı detay bayanlarda şallar için de geçerli. Giydiğiniz elbise ile uyumu yakalamak istiyorsanız, kesinlikle alacağınız bu modellerde seçici davranmalısınız. Şal eşarp modelleri olarak da seçimlerinizde kombin detaylarına dikkat etmelisiniz. Farklı kombin uyumunu sağlayan bayanlar da yok değil. Kimi bayan ayakkabısı ile kombin ederken, kimi bayan giydiği bluz yada tişört modeli ile seçimini şal modelini kombin ediyor. Bu tür detayları atlamadan dikkatlice kontrol ederseniz, en şık görünümü siz yakalayabilirsiniz. Sadece görünüm olarak da düşünmeyin. Uyum her yerde dikkat çekicidir. 

  Giyim mağazalarının hemen hepsinde şal tasarımları sunuluyor. Aksesuar olarak tercih edilen bu modeller, markaların sundukları fiyatlara göre hazırlanıyor. Şimdiden seçimleri yaz modasına göre yapın derim. 2013 şal örnekleri arayan bayanlar her mağazaya tek tek baksınlar. Şimdilerde markalar da özenle hazırladıkları tasarımları sunuyorlar. Tek renk modellerin yanında desenli ve iki renk olan tasarımları incelemenizi öneriyorum. Mesela görsellerde noktalı, çizgili veya desenli şal modelleri ilginizi çekebilir. 2013 modasında en iddialı olan bu modeller, yaz tasarımlarıyla birleşti ve renkleri oldukça parlak. Yeşil, mavi, turuncu, beyaz ve tüm gök kuşağı renkleri en yeni şal modelleri arasında sunuluyor. Bunun gibi daha birçok rengi marka kataloglarında bulabilirsiniz.

  Geçen sezon 3kmoda.com sayfamızda kışlık modelleri sizlerle paylaşmıştık. Bu modelleri de çok beğenmiştim. Ama şimdilerde renkli olan tüm şal örnekleri benim daha çok hoşuma gidiyor. Her sezon ayrıcalığı yakalayabileceğiniz trendleri takip etmeli, 2013 şal modelleri arasından seçimlerinizi yapmalısınız. Ben size özel olarak seçimleri yaptım. Siz de yaptığım seçimleri inceleyerek fikir sahibi olabilir, kendi trendinizi yaratabilirsiniz.

  Incoming search terms:

  • şal modelleri 2013
  • al yapma modelleri
  • bayan al modelleri
  • 2013 sal modelleri
  • şal modelleri
  • şal örnekleri
  • yhs-mystartdefault

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın